Ako sme sa k Bratislave tešili

25. jún 2014

 

 

Napriek tomu, že máme momentálne veľa inej práce a povinností, vydali sme sa tento rok smerom na západ Slovenska – k Bratislave. Už dva roky sme totiž deťom sľubovali, že tam pôjdeme. Dva roky sme im sľubovali, že pôjdeme do najväčšej zoo na Slovensku, že sa prevezú v električke a trolejbuse, že pôjdeme do Múzea dopravy a do Detského múzea, že uvidia Bratislavu, že uvidia Dunaj, že uvidia veternú elektráreň, že sa okúpu v nejakej vodnej nádrži a kopec malých drobností, na ktoré si už teraz ani nespomeniem, a ktoré si ony pamätali ako keby to mali napísané a priebežne nám ich pripomínali.

Neostávalo nám teda nič iné, len sa pobaliť, nahádzať veci do auta a vyraziť k Malým Karpatom. Ale aby ste si nemysleli, že sa tešili iba deti! Mirko a ja sme sa tešili tiež! Predsa len – po 6 rokoch sme sa šli pozrieť k mestu a do mesta kde sme študovali a boli sme celkom zvedaví, čo sa tam za ten čas zmenilo (prišli sme na to, že v podstate nič a napriek tomu až príliš veľa).

 

 

Mali sme trochu problém nájsť kempy, ktoré by nám vyhovovali a nakoniec sme našli iba jeden. Tam sme ostali celý čas. Bol približne v strede všetkých miest, kde sme sa chceli ísť pozrieť, a preto sme sa rozhodli nepremiestňovať sa. Tým sa stratil stres z neustáleho balenia a rozbaľovania stanu každé 2-3 dni a mali sme po prvý krát pocit, že sme na naozajstnej oddychovej dovolenke.

 

Prečítajte si, ako sme sa na tej našej oddychovej dovolenke mali!

 

 

 

Autor: tikaka

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *